
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623505
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:09:46 | | SCORE | 2030 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D83 - SUB: 1458-41AC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1822 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (130 W) |
|---|
|