FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623571
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:41:54 |
| SCORE | 14311 |
|---|
| FPS | 237 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1458-416E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2438 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (605 W) |
|---|
| GPU1 | Zako Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 19FDD-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|