FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623654
FurMark (VK) Submitted by Leinel on May 11, 2026 @ 00:43:56 |
| SCORE | 4984 |
|---|
| FPS | 82 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen AI 9 HX 470 w/ Radeon 890M |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 10DE-147D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (350 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 890M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-150E - SUB: 1F4C-B020 - REV: E4 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 668 MHz |
|---|
| max power | 24 W |
|---|