FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623655
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:44:32 |
| SCORE | 2189 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 103C-82FB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1494 MHz - max: 1836 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (182 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1043-8809 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 13 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 1525 MHz |
|---|