
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623831
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 02:34:55 | | SCORE | 14137 |
|---|
| FPS | 235 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5090 SOLID |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 19DA-1761 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1882 MHz - max: 2326 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (576 W) |
|---|
|