
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2624407
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 08:57:32 | | SCORE | 3074 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 4090 Gaming X Trio 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1462-5103 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 2280 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (450 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|