FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2625378
FurMark (GL) Submitted by cbarb63247 on May 11, 2026 @ 14:57:25 |
| SCORE | 2368 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) Pro B50 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8724 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Pro B50 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E212 - SUB: 8086-1114 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1850 MHz |
|---|
| max power | 49 W |
|---|