FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2625600
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 16:12:57 |
| SCORE | 10922 |
|---|
| FPS | 181 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-3EC8 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8243 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1100 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C58 - SUB: 1043-3EC8 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1508 MHz - max: 1996 MHz |
|---|