FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2626906
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 22:39:40 |
| SCORE | 23595 |
|---|
| FPS | 392 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1849-7D67 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5869 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 74 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1458-4199 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2686 MHz - max: 2858 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP |
|---|