FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631443
FurMark (GL) Submitted by XingHarry on May 13, 2026 @ 07:42:01 |
| SCORE | 23132 |
|---|
| FPS | 383 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 155H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 17AA-384D - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8243 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 5090 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89E3 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2618 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP |
|---|