FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2632967
FurMark Knot (GL) Submitted by 1234 on May 13, 2026 @ 16:49:20 |
| SCORE | 539 |
|---|
| FPS | 9 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 1043-3158 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4146 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AC - SUB: 1043-3158 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1402 MHz - max: 1642 MHz |
|---|