FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2633221
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 17:50:31 |
| SCORE | 6213 |
|---|
| FPS | 103 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8724 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 6688-8068 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 2400 MHz - max: 3000 MHz |
|---|
| max power | 130 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F82 - SUB: 10DE-1F82 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| max core temperature | 40 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1486 MHz |
|---|
| max power | 25 % TDP |
|---|