
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2634291
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 23:00:27 | | SCORE | 5155 |
|---|
| FPS | 84 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 4070 Ti Gaming X 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2782 - SUB: 1462-5132 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2610 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (279 W) |
|---|
|