FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2634492
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 00:31:52 |
| SCORE | 3742 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-41BB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 37 °C |
|---|
| core clock | min: 172 MHz - max: 2580 MHz |
|---|
| max power | 11 % TDP (20 W) |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-418F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 2626 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (181 W) |
|---|