
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2634753
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 02:50:54 | | SCORE | 323 |
|---|
| FPS | 5 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 950M |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4720HQ CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 950M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-139A - SUB: 1043-17BD - REV: A2 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 994 MHz - max: 1124 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 4600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-416 - SUB: 1043-17BD - REV: 6 |
|---|
|