FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2634815
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 03:26:13 |
| SCORE | 684 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-2300 CPU @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 1462-8C96 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1342 MHz - max: 1544 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-102 - SUB: 1849-102 - REV: 9 |
|---|