
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2635280
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 08:09:37 | | SCORE | 813 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F82 - SUB: 1458-3FCA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1756 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP (67 W) |
|---|
|