
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2635362
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 09:04:47 | | SCORE | 1858 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B81 - SUB: 1458-3701 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1595 MHz - max: 1823 MHz |
|---|
| max power | 109 % TDP (192 W) |
|---|
|