
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635393
FurMark Knot (VK) Submitted by Narfpig on May 14, 2026 @ 09:25:24 | | SCORE | 2207 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 1429 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 351 W |
|---|
|