FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2635595
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 10:55:32 |
| SCORE | 2348 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 260 w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2DD8 - SUB: 1043-31E9 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2100 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max power | 88 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1900 - SUB: 1043-31E9 - REV: B6 |
|---|
| max core usage | 15 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 22 W |
|---|