FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2635687
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 11:29:49 |
| SCORE | 720 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.194 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900H |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2420 - SUB: 1462-1346 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 706 MHz - max: 1440 MHz |
|---|
| max power | 102 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1462-1346 - REV: C |
|---|