
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2636005
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 13:17:40 | | SCORE | 2162 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1569-F330 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2572 MHz - max: 2662 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (145 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 61 W |
|---|
|