
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2636038
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 13:29:27 | | SCORE | 6278 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 10B0-F333 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2490 MHz - max: 2798 MHz |
|---|
| max power | 91 % TDP (272 W) |
|---|
|