
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2636123
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 13:55:39 | | SCORE | 1896 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-3570 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 10DE-1B06 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1481 MHz - max: 1874 MHz |
|---|
| max power | 122 % TDP (304 W) |
|---|
|