FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2636317
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 14:50:00 |
| SCORE | 1732 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX 1000 Ada Generation Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 155H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Pro Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 17AA-232D - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8306 |
|---|
| max core usage | 13 % |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 1000 Ada Generation Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28B9 - SUB: 17AA-232D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 690 MHz - max: 2266 MHz |
|---|