
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2636461
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 15:26:27 | | SCORE | 946 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AD - SUB: 1043-3098 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1732 MHz - max: 1762 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A68 - SUB: 1043-3098 - REV: 1 |
|---|
|