
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2636502
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 15:37:00 | | SCORE | 1207 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA P106-100 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-7400 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA P106-100 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C07 - SUB: 1458-377B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1506 MHz - max: 1760 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (123 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-5912 - SUB: 1043-8694 - REV: 4 |
|---|
|