
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2636679
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 16:21:50 | | SCORE | 514 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 760 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.175 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 760 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1187 - SUB: 19DA-1335 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 472.12 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1006 MHz - max: 1124 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1002-1636 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 37 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|
|