
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2636706
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 16:27:41 | | SCORE | 2721 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RTX 3060 Ti Gaming OC Pro 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2486 - SUB: 1458-405E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.42 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (240 W) |
|---|
|