
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2636759
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 16:43:58 | | SCORE | 213 |
|---|
| FPS | 3 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 850M |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4710HQ CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 850M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1391 - SUB: 1043-17BD - REV: A2 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 136 MHz - max: 1085 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 4600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-416 - SUB: 1043-17BD - REV: 6 |
|---|
|