FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2636972
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 17:43:03 |
| SCORE | 1422 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA T1000 8GB/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 103C-895E - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 144 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA T1000 8GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1FF0 - SUB: 103C-1612 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1080 MHz - max: 1230 MHz |
|---|