FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2637237
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 18:49:40 |
| SCORE | 2312 |
|---|
| FPS | 38 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 10DE-13A3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1756 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (173 W) |
|---|
| GPU1 | DeskIn Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 15382-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|