
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2637403
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 19:39:52 | | SCORE | 373 |
|---|
| FPS | 6 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 750 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Athlon(tm) II X4 645 Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 750 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1381 - SUB: 1569-1381 - REV: A2 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| core clock | min: 1085 MHz - max: 1308 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (41 W) |
|---|
|