
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2637627
FurMark Knot (VK) Submitted by dj2016 on May 14, 2026 @ 20:56:13 | | SCORE | 2450 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1458-3752 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1570 MHz - max: 1595 MHz |
|---|
| max power | 73 % TDP (181 W) |
|---|
|