FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2637635
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 20:59:00 |
| SCORE | 6006 |
|---|
| FPS | 99 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.6790 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 8700F 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 6688-8068 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2850 MHz |
|---|
| max power | 133 W |
|---|