
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2637756
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 21:29:54 | | SCORE | 636 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2420 0 @ 1.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C81 - SUB: 1458-372D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1380 MHz - max: 1671 MHz |
|---|
|