
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2637868
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 21:55:34 | | SCORE | 7633 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 10DE-2095 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2686 MHz - max: 2812 MHz |
|---|
| max power | 94 % TDP (332 W) |
|---|
|