FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2637963
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 22:26:53 |
| SCORE | 7994 |
|---|
| FPS | 133 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) Pro B70 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8517 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Pro B70 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E223 - SUB: 8086-1701 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8517 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2050 MHz |
|---|
| max power | 159 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|