
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2638151
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 23:42:30 | | SCORE | 976 |
|---|
| FPS | 16 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RTX 3070 Gaming OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1458-404C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1740 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (243 W) |
|---|
|