
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2639134
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 09:40:44 | | SCORE | 191 |
|---|
| FPS | 3 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GT 740 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.175 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU X3470 @ 2.93GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GT 740 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-FC8 - SUB: 1458-36FF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 475.14 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1072 MHz - max: 1072 MHz |
|---|
|