
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2639221
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 10:17:07 | | SCORE | 7240 |
|---|
| FPS | 120 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1458-40C7 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (324 W) |
|---|
|