
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2639297
FurMark Knot (VK) Submitted by sephiroth__23 on May 15, 2026 @ 10:47:30 | | SCORE | 2331 |
|---|
| FPS | 38 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE RX 9070 XT Pulse |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E490 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 183 MHz - max: 2884 MHz |
|---|
| max power | 335 W |
|---|
|