
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2639353
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 11:05:20 | | SCORE | 1323 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7235HS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25EC - SUB: 17AA-3E3C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.04 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1492 MHz - max: 1792 MHz |
|---|
| max power | 73 W |
|---|
|