FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2639750
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 13:22:55 |
| SCORE | 1760 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1462-1437 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 2386 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 660M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1462-1437 - REV: B |
|---|
| max core usage | 85 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| max power | 13 W |
|---|