
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640013
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 14:48:36 | | SCORE | 3382 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1270 v5 @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1458-41A3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2626 MHz - max: 2880 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (141 W) |
|---|
|