
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2640102
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:15:42 | | SCORE | 1939 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1569-F332 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2648 MHz - max: 2798 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (298 W) |
|---|
|