
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640212
FurMark (GL) Submitted by mm on May 15, 2026 @ 15:44:27 | | SCORE | 7538 |
|---|
| FPS | 125 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7435HS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E1 - SUB: 1043-1F13 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 2356 MHz - max: 2610 MHz |
|---|
| max power | 142 W |
|---|
|