FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640214
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:45:40 |
| SCORE | 23728 |
|---|
| FPS | 395 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen Threadripper 9960X 24-Cores |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89EE - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 2588 MHz - max: 2738 MHz |
|---|
| max power | 91 % TDP (545 W) |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89EE - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 25 °C |
|---|
| core clock | min: 188 MHz - max: 2542 MHz |
|---|
| max power | 9 % TDP (55 W) |
|---|