FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2640216
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:45:51 |
| SCORE | 12053 |
|---|
| FPS | 199 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1043-3508 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5333 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2757 - SUB: 1043-3508 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1816 MHz |
|---|