
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640218
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:46:10 | | SCORE | 5829 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E416 - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 791 MHz - max: 1540 MHz |
|---|
| max power | 154 W |
|---|
|